הצהרת נגישות

ב.ס.ר סיטי, רח' תוצרת הארץ 3,
בנין T (קומה 27), פ"ת

טל' 073-2555444 | פקס 073-2555445
img
בשיווק
img

כרמי הנדיב – קרית מלאכי

החזון של הברון רוטשילד!

השנה היא תרמ”ז -1887. הברון דה-רוטשילד עסוק בגאולת קרקעות בארץ ישראל. אחת הקרקעות שצדה את עיניו היא זו הממוקמת כיום בין כפר ורבורג לבאר טוביה. הברון הנדיב, מזהה כבר את הפוטנציאל הגבוה של המקום, דואג לגאול את הקרקע המשובחת בשאיפה שיהודים יבנו בה את ביתם במטרה שהמקום יתפתח ויפרח. עם השנים חבל ארץ זה הוריק ופרח, תשע”ה – 2015, על אותן קרקעות בלב הארץ, הולך ומתגשם חלום הנדיב ונבנה פרויקט היוקרה ‘כרמי הנדיב’

קרוב לבית!

יש לכם חלום. לצאת לעבודה, להרגיש את קצב החיים ובתום היום הרוגש, לחזור הביתה אל השקט והרוגע, אל הנוף ואיכות החיים. ‘כרמי הנדיב’, השכונה הירוקה בלב הארץ, ממוקמת על קרקע פרטית במרחק קצר ממרכזי הערים סמוך לכביש 6 וכרבע שעה מהים. פחות מ-40 דקות מירושלים, תל אביב, פתח תקוה וגבעת שמואל, עם כבישי גישה מהירים.
יש לכם חלום והנה הוא מתגשם.

קהילה שהיא בית

לחיות בסביבה טובה. לצד אנשים איכותיים כמוכם, כאלה שאתם רוצים להתחבר אליהם, כאלה שנוח לכם איתם, שהם יהיו השכנים והחברים שלכם ושיהיו חלק מחיי כרמי הנדיב, שכונה המיועדת לאוכלוסייה איכותית וטובה המאפשרת חיי קהילה חברתיים, עם ערכים ותרבות הקהילה שלכם ולדעת

כרמי הנדיב היא שכונה חדשה בין כפר ורבורג לבאר טוביה, המשלבת בתוכה קהילה איכותית, מגורים ברמה גבוהה, וקרבה אל מרכז הארץ.

ההזדמנות שלכם לתת את הטוב ביותר למשפחה שלכם: חינוך מצוין, איכות חיים, וסביבה ירוקה וצעירה.

השאר פרטים ונציג יחזור אלייך בהקדם

הצהרת נגישות

חברת רוטשטיין נדל"ן בע"מ שואפת לספק חווית שירות מיטבית במשרדיה ובאתר האינטרנט שלה לכלל הציבור, לרבות ציבור האנשים עם מוגבלות.
חברת רוטשטיין נדל"ן מקפידה על סטנדרט נגישות גבוה בכל פרויקטי הבנייה שלה.
משרדי החברה נגישים וכן משרדי המכירות באתרי הבנייה.

משרדי המטה הכללי נמצאים בכתובת הסיבים 49, פארק ינאי בניין 6, פתח-תקווה, בקומה 5.

בבניין קיימות חניות נכים וכן יש שירותי נכים הממוקמים בקומה א'. במקום הותקנו סימני אזהרה לאנשים עיוורים ולקויי ראייה, וכמו כן קיימת ערכת עזר לשמיעה, המיועדת לאנשים כבדי שמיעה.

כל משרדי המכירות של החברה נגישים, כולל ערכות עזר לשמיעה, מושבים נגישים, סימני אזהרה לאנשים לקויי ראייה. לשמירת מקום חניה עבור רכב נכים, ניתן ליצור קשר בטלפון: 073-2555424

עובדי חברת רוטשטיין נדל"ן מיודעים בדבר החובה לתת שירות שוויוני וללא אפליה לאנשים עם מוגבלות וישמחו לעמוד לשירותכם בכל עת.

אתר האינטרנט של החברה נבנה בהתאם להנחיות הנגישות לרמה AA לפי תקן ישראלי 5568 (המבוסס על התקן העולמי WCAG2.0).

למרות מאמצינו להנגיש את כלל הדפים באתר, יתכן ויתגלו חלקים באתר שטרם הונגשו, לרבות מסמכים שהועלו לאתר כגון תכניות ומסמכים סרוקים.

אם במהלך הגלישה באתר נתקלת בבעיה בנושא נגישות נשמח לקבל ממך הערות ובקשות באמצעות פנייה אל: FRESH נדל"ן

רכז הנגישות של חברת רוטשטיין נדל"ן הוא תום קוטלר וניתן לפנות אליו בדוא"ל: tom@rotshtein.co.il או בטלפון 073-2555424